piatok 23. januára 2015

Shirtinator ♥Ahojte !

Na dnes by som rada zverejnila článok o skvelom webe na výrobu tričiek s vlastnou potlačou. Ak vás to zaujalo, prečítajte si celý článok. Dúfam, že sa vám bude páčiť :)

Základná informácia o tejto stránke je asi tá, že nie je zameraná len na tričká, ale i na mikiny, darčekové predmety a pod. Je to najlepšia stránka, ktorú som zatiaľ videla s takýmto zameraním. Link nižšie :)

www.shirtinator.sk

Mňa avšak najviac potešila jedinečná možnosť trička zdarma pre blogera, takže ak si bloger a chceš tričko zdarma neváhaj navštíviť tento link - http://www.shirtinator.sk/tricko-pre-blogera/. Veľmi ma to potešilo, pretože aj ja patrím do tejto akcie, ale netuším aký motív si vybrať, pretože mám veľa nápadov. No nič, niečo vymyslím a keď príde určite napíšem! 


Nejdem rozprávať už viac okolo (áno, viem rozprávať na blogu! woou..), ale napíšem sem proste plusy a mínusy celej stránky :)

Plusy +
 • stránka sa zaoberá výrobou viacerých druhov vlastných vecí
 • môžete si dať urobiť i tričko alebo mikinu s fotkou alebo potlačou
 • všetko je maximálne prehľadné
 • pracovanie s navrhovaním trička je jednoduché, pod panelom s úpravami trička je návod ako na to
 • text sa dá umiestniť aj na rukávy alebo chrbát
Mínusy -
 • žiadne mínusy na tej stránke nevidím
 • jediný mínus, ktorý je vlastne veľké plus - je tam neskutočne veľa potlačí, druhov tričiek, farieb, že je ťažké si vybrať len jedno ♥

Zatiaľ je to na dnes všetko :) Ďakujem za prečítanie :)
A pridávam ešte samozrejme pesničku, ktorú som si v poslednej dobe hrozne obľúbila ♥With love
AA

2 komentáre:

 1. Ja by som len napísala, že táto stránka však nepodporuje začínajúcich blogerov. Mňa odbili s tým, že nemám 100 odberateľov a málo komentárov pod článkami aj keď blog mám pekný, a že mám sa ozvať keď ich nazbieram. Oni si asi myslia, že pravidelní čitatelia padajú z neba :)
  Čo už smola pre mňa, ale vtierať im znova nebudem.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja tiež nemám 100odberateľov a komentár mi príde pod článok len raz za čas, ale uznali ma :)

   -AA

   Odstrániť