♥ O mne ♥


 
Tu by som pravdepodobne mala napísať niečo o sebe a svojom blogu, ale čo?
Najlepšie bude ak začnem od začiatku. Jedno dievča malo sen napísať knihu a myslelo si, že so svojím "románom" dobije svet a keď osveta na stránkach facebooku nefungovala, skúsilo šťastie na blogu. Postupne pochopilo, že jej príbeh a písanie stoji za slušne povedané nič a začalo si uvedomovať to, že by ho možno bavilo písať celkovo o všetkom.

Najskôr blog o móde, postupom času úplne o všetkom, čo ma napadne. Formovala som sa ako ja tak aj blog už od roku 2013 až do dnešnej podoby. Od čias kedy jediný odberateľ tohto blogu som bola ja sama cez časy, kedy som písala trápne články o obchodoch až po dnešné dni, kedy fotím outfity s foťákom a nie mobilom a zdieľam práve tu svoj život. Hoci tento blog nemá nejakú extra veľkú obľúbenosť nehľadím na to. Robím to, preto lebo ma to baví, nie preto, lebo chcem byť populárna bloggerka, aj keď ani to by sa mi nepriečilo.

Vraj vidím potenciál aj vo veciach, v ktorých nie je. Snažím sa byť stále šťastná, úprimná a sama sebou. Tiež som trochu šialená a môj humor nie všetci chápu. Myslím, že mám čarovné schopnosti rozoznať a uvedomiť si, že všetko zlé je na niečo dobré, aj keď nie vždy sa mi podarí si to uvedomiť tak, aby som to dala najavo. Sem tam som bezcitná a nanič opora. Milujem jedlo, knihy, iróniu, slnko, hudbu, smiech, priateľov, svoje mačky, fotenie, módu, časopisy, obrázky z We♥it, Instagram, Shay Mitchell, Miley Cyrus, Elvisa Presleyho, Franka Siantru, klasickú hudbu, Grace - kňažnú z Monaca, Hitchcockove horory, záhady o vesmíre, cestovanie, sny, spánok, ročné obdobia, farby, milé malé cukrárne a kaviarne, premárnené popoludnia pri telke, umenie a všetko ostatné.
♥ Som hippie a unicorn ♥

♥ ♥ ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára